Referencje i opinie

Rzetelność biura rachunkowego ARDIL jest potwierdzana m.in. przez referencje zadowolonych Klientów.

Szczerze polecam firmę Ardil przedsiębiorcom, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i gwarancję uzyskania pomocy, w każdej wymagającej tego sytuacji. Osobiście z usług biura Ardil korzystam już 5 lat . W międzyczasie zmieniał się charakter moich przedsięwzięć, jednak za każdym razem miałem zapewnioną kompleksową obsługę podatkową. Nie wyobrażam sobie sprawnego prowadzenia firmy bez pomocy Pana Michała Gładysza.

Piotr Hryniuka

Bar Balkan – gastronomia

Współpracujemy z (Michałem Gładyszem/Adril - do wyboru bo na początku była inna ;)) od początku istnienia naszej firmy, już prawie siódmy rok. Dla mnie najważniejsze plusy to doskonała komunikacja, informowanie o zmianach podatkowych i wzajemne zaufanie. Polecam!

Katarzyna Mucha

Omni Calculator sp z o.o.

Cenię sobie współpracę z Tobą za Twoje kompetencje, chęć pomocy, dbania o moje biznesy, oraz możliwość skorzystania z Twoich olbrzymich kontaktów. Jako początkujący przedsiębiorca mogę skorzystać z Twojego doświadczenia i wiedzy. Cenię sobie Twoje rady i sugestie, pomagają mi bardzo często podjąć właściwe decyzje biznesowe. Ułatwiasz mi bardzo prowadzenie moich działalności i pomagasz zawsze wybrać najbardziej optymalny sposób rozliczenia moich działalności.

MIrek Kaźmierowski

G5 Nieruchomości sp z o.o. - deweloper

Nie jestem księgowym. Znam się na produkcji, usługach i wiem, jak obsługiwać moich klientów. ARDIL skupia się na mojej księgowości i pozwala mi skupić się na tym, co robię najlepiej, dając mi jednocześnie spokój, że moje potrzeby księgowe i podatkowe są pod dobrą opieką. Moja relacja z ARDIL jest trochę lepsza niż idealna. Pracownicy ARDIL są kompetentni, profesjonalni i przystępni. Ich porady pomogły mi odpowiednio podejść do pewnych delikatnych kwestii związanych z moją działalnością.

Jakub Jakubowicz

Marka modowa, sklep internetowy

Nasza firma obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia i od samego początku współpracujemy z p. Michałem Gładyszem. W tym czasie przeszliśmy sporo zmian i przekształceń, zawsze jednak p. Michał trzymał rękę na pulsie, zapewniając nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa w kwestiach księgowych. Biuro księgowe w ramach świadczonych usług prowadzi nasze księgi rachunkowe, dokonuje rozliczeń podatkowych, rozliczeń pracowników, naliczeń wynagrodzeń na potrzeby ZUS oraz sporządza sprawozdania finansowe. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i kompetencji pracowników biura księgowego Ardil. Otrzymujemy pełne wsparcie merytoryczne i pomoc w kwestiach rozliczeń z US, zaś dzięki bardzo wysokiemu stopniu informatyzacji możemy w każdej chwili uzyskać dostęp do systemu księgowego. Nasza długoletnia współpraca przebiega w bardzo profesjonalnej atmosferze, jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług i możemy z całym przekonaniem polecić Biuro księgowe Ardil jako jedno z najlepszych w swojej branży.

Janusz Grzyb

Prezes Zarządu Baltoro Games Sp. z o.o.