Poznaj nas

Kilka słów o naszej firmie

Spółka Ardil powstała w roku 2018. Została wydzielona z większego biura rachunkowego z niemal 30 letnią tradycją. Skąd taki pomysł, dlaczego taki krok?

Pierwszym powodem była chęć bycia bliżej naszych klientów. Po przekroczeniu liczby trzystu pięćdziesięciu, uznaliśmy iż nie łatwo w tak dużym organizmie skupić się na każdym z osobna. Chcąc utrzymać indywidualne podejście do każdego z obsługiwanych przedsiębiorcy, musieliśmy podjąć energiczne działania reorganizacyjne. Drugim powodem było skupienie się na dalszym rozwoju narzędzi informatycznych, które oferowaliśmy naszym klientom od lat.

Jako Ardil dokładamy wszelkich starań, aby z każdym klientem współpracować uwzględniając te dwie ważne dla nas wartości. Lata doświadczeń w niemal wszystkich branżach z jakimi może się zetknąć Biuro Rachunkowe i lata współpracy ze światem IT, zarówno jako prowadzący księgi, jak i konsultant firm tworzących oprogramowanie dla księgowych, dają nam pewność, że poradzimy sobie z wieloma wyzwaniami

Michał Gładysz – Właściciel Biura Rachunkowego Ardil

Referencje

Opinie naszych klientów

Piotr Hryniuka

Szczerze polecam firmę Ardil przedsiębiorcom, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i gwarancję uzyskania pomocy, w każdej wymagającej tego sytuacji. Osobiście z usług biura Ardil korzystam już 5 lat . W międzyczasie zmieniał się charakter moich przedsięwzięć, jednak za każdym razem miałem zapewnioną kompleksową obsługę podatkową. Nie wyobrażam sobie sprawnego prowadzenia firmy bez pomocy Pana Michała Gładysza.

Bar Balkan – gastronomia

Katarzyna Mucha

Współpracujemy z (Michałem Gładyszem/Adril - do wyboru bo na początku była inna ;)) od początku istnienia naszej firmy, już prawie siódmy rok. Dla mnie najważniejsze plusy to doskonała komunikacja, informowanie o zmianach podatkowych i wzajemne zaufanie. Polecam!

Omni Calculator sp z o.o.

MIrek Kaźmierowski

Cenię sobie współpracę z Tobą za Twoje kompetencje, chęć pomocy, dbania o moje biznesy, oraz możliwość skorzystania z Twoich olbrzymich kontaktów. Jako początkujący przedsiębiorca mogę skorzystać z Twojego doświadczenia i wiedzy. Cenię sobie Twoje rady i sugestie, pomagają mi bardzo często podjąć właściwe decyzje biznesowe. Ułatwiasz mi bardzo prowadzenie moich działalności i pomagasz zawsze wybrać najbardziej optymalny sposób rozliczenia moich działalności.

G5 Nieruchomości sp z o.o. - deweloper

Jakub Jakubowicz

Nie jestem księgowym. Znam się na produkcji, usługach i wiem, jak obsługiwać moich klientów. ARDIL skupia się na mojej księgowości i pozwala mi skupić się na tym, co robię najlepiej, dając mi jednocześnie spokój, że moje potrzeby księgowe i podatkowe są pod dobrą opieką. Moja relacja z ARDIL jest trochę lepsza niż idealna. Pracownicy ARDIL są kompetentni, profesjonalni i przystępni. Ich porady pomogły mi odpowiednio podejść do pewnych delikatnych kwestii związanych z moją działalnością.

Marka modowa, sklep internetowy

Janusz Grzyb

Nasza firma obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia i od samego początku współpracujemy z p. Michałem Gładyszem. W tym czasie przeszliśmy sporo zmian i przekształceń, zawsze jednak p. Michał trzymał rękę na pulsie, zapewniając nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa w kwestiach księgowych. Biuro księgowe w ramach świadczonych usług prowadzi nasze księgi rachunkowe, dokonuje rozliczeń podatkowych, rozliczeń pracowników, naliczeń wynagrodzeń na potrzeby ZUS oraz sporządza sprawozdania finansowe. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i kompetencji pracowników biura księgowego Ardil. Otrzymujemy pełne wsparcie merytoryczne i pomoc w kwestiach rozliczeń z US, zaś dzięki bardzo wysokiemu stopniu informatyzacji możemy w każdej chwili uzyskać dostęp do systemu księgowego. Nasza długoletnia współpraca przebiega w bardzo profesjonalnej atmosferze, jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług i możemy z całym przekonaniem polecić Biuro księgowe Ardil jako jedno z najlepszych w swojej branży.

Prezes Zarządu Baltoro Games Sp. z o.o.

Zobacz film o aplikacji SALDEO. Poznaj program do porządkowania dokumentacji

20

klientów

0

osobowy zespół

0

obsługiwanych branż

0 tys.

dokumentów miesięcznie

Profesjonalizm i dynamika

Współpracuj z naszymi ekspertami

foto

Michał Gładysz

CEO
foto

Agnieszka Kowalska

Księgowa

Współpraca i szybkie, trafione konsultacje wspierają profesjonalną obsługę. Opiekun, przydzielany indywidualnie, poznaje Państwa rytm porządkowania i wysyłania dokumentacji, a w razie potrzeby - ulepsza procesy.